אודות המשרד

משרד פרגן פלס ושות', עורכי דין נוסד בשנת 2017 מתוך מיזוגם של משרד ר. פרגן ושות', עורכי דין אשר נוסד בשנת 2006 על ידי עו"ד רמי פרגן ו- י. פלס ושות', עורכי דין אשר נוסד בשנת 2003 על ידי עו"ד אלון פלס.

משרד פרגן פלס ושות', חרת על דגלו את ערך המקצועיות בעשיה משפטית, מתוך מטרה לתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו.

לכן, כל תיק מטופל על ידי הצוות המשפטי ב" חרדת קודש", תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, והיכרות מעמיקה של הסוגיות העובדתיות והמשפטיות, ותוך הפעלת יצירתיות, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא. לצד החתירה הבלתי מתפשרת למקצוענות, הבסיס השני עליו ניצב המשרד הוא אתיקה מקצועית ודרך ארץ. השגת המטרות עבור הלקוחות לעולם לא תבוא על חשבון שמירה על אתיקה מקצועית ודרך ארץ כלפי בית המשפט וחברנו למקצוע.

למשרד שלוחה פעילה בפאריז, המבוססת על מאפייני המשרד בישראל. המשרד הינו משרד בוטיק הדוגל במתן יחס אישי וצמוד לקהל לקוחותיו, לצד מקצועיות ויעילות, והכל על מנת לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר. המשרד מלווה את הלקוח לכל אורכו של השירות המשפטי המבוקש, מן המסד ועד הטפחות, תוך עדכון שוטף, בזמן אמת, של הלקוח.

בין לקוחות המשרד נמנים לקוחות ציבוריים, מוסדיים ופרטיים, גופים עסקיים ופיננסיים, חברות היי-טק, חברות להשקעות, חברות בניה ופיתוח, רשויות מקומיות ועוד. משרדנו דוגל במעורבות חברתית וקהילתית, ומשכך אנו מספקים שירותים משפטיים גם למעוטי יכולת, תוך מאמץ לשמירה וטיפול של הקהילה והחברה בה אנו חיים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.