הפירמה

משרד פרגן פלס ושות׳ הוא משרד מוביל וותיק המתמחה בליטיגציה אזרחית-מסחרית, נדל״ן ומשפט מסחרי.

המשרד מייצג לקוחות מכל קשת המגזר העסקי בישראל, מאנשי עסקים מצליחים ולקוחות פרטיים ועד תאגידים מובילים במשק וחברות בתחומי האופנה, הביטוח, היזמות והבנייה ועוד, ומעניק להם ליווי מקיף ומקצועי בכל ענייניהם – במסירות, נחישות ומחויבות, משפטית ועסקית כאחד.

המשרד נוסד על-ידי עורכי הדין רמי פרגן ואלון פלס בשנת 2017, עורכי דין מהמנוסים והבכירים בארץ, בעלי ניסיון של עשרות שנים בליווי תיקים ועסקאות מורכבים ומאתגרים. עו״ד פרגן ועו״ד פלס הקימו את המשרד מתוך תחושת מחויבות עמוקה לכל לקוח ותפיסת לקוחות המשרד והצלחתם כערכים המנחים את פעילות המשרד בכל צעד ושעל.

מצוינות והצלחת כל תיק או עסקה משמשים כמצפן עבור צוות המשרד – ועל כן הצוות דומיננטי וידוע בקרב לקוחותיו, עמיתים והערכאות השיפוטיות כמי שיודע להעז ולחתור בנחישות להצלחה מבלי לפחד ״להפשיל שרוולים״ ולעשות כל שניתן עבור לקוחותיו והצלחתם.

"האני מאמין" של צוות המשרד הוא שירות אנושי ברמה הגבוהה ביותר – שירות המתאפיין באסרטיביות ועוצמתיות, תוך מתן פתרונות המדויקים למידותיו וצרכיו של כל לקוח בכל עניין, במסירות וללא לאות.

לא בכדי נתפסים אנשי הצוות בעיני הלקוחות כהרבה יותר מעורכי דין – הצוות מורכב מאנשי אמון על כל המשתמע מכך, ברמה המשפטית והעסקית כאחד, ומקבל מלקוחותיו חופש פעולה ואמון מלא. אנשי הצוות משמשים כיועצים עבור לקוחותיהם ומעניקים ללקוחות מענה עוטף והוליסטי בכל צרכיהם.

כל תיק ועסקה מטופלים ברחל ביתך הקטנה – תוך מתן מענה יסודי, ירידה לפרטים, רספונסיביות וחשיבה יצירתית וחדשנית מפרספקטיבות מגוונות. זאת, בשל שיתוף הפעולה הרב והסינרגיה הבין-מחלקתית המאפיינים את המשרד. גודל המשרד מהווה איזון אידיאלי בין יחס אישי וטיפול מדויק, לבין יכולת פיזור קשב והתמודדות עם סוגיות ואתגרים משפטיים ועסקיים מורכבים.

כל אחד מחברי הצוות במשרד פרגן פלס ושות' הוא שחקן נשמה ויעשה עבור לקוחותיו כל שדרוש להצלחת כל תיק ועסקה – במצוינות, תעוזה ועבודה קשה. צורת עבודה זו היא שמובילה את הצוות לספק תוצאות והצלחות עבור לקוחותיו פעם אחר פעם.