ליטיגציה

משרד פרגן פלס ושות׳ מטפל במנעד רחב של סכסוכים בתחום המסחרי בישראל, לרבות סכסוכים מורכבים בתחומי דיני החברות ודיני מקרקעין וכן בתחום התכנון והבנייה וההתחדשות העירונית. כמו כן, צוות המשרד מטפל באופן שוטף תיקים בתחומי דיני העבודה לרבות סוגיות הנובעות מיחסי עובד-מעביד, הסכמים קיבוציים ואישיים ועוד.

המשרד אף מטפל בתיקי הוצאה לפועל בנושאי גבייה, ייצוג זוכים וחייבים, מימוש פסקי דין, כינוס ומימוש נכסים ועוד, וכן בתחום הקניין הרוחני על כל היבטיו – בייעוץ והסכמים, הגנה ורישום ועוד.

בנוסף, המשרד מטפל בתיקי נזיקין לרבות תביעות רשלנות מקצועית והטעיה צרכנית (גניבת עין). בראש מחלקת הליטיגציה עומד עורך הדין רמי פרגן – ליטיגטור בחסד, מוכר ומוערך בעולם פתרון הסכסוכים, עם ניסיון של עשרות שנים והצלחות רבות בתחום.

צוות המשרד ידוע ובולט לחיוב בכל הטריבונלים – מבית משפט השלום, עבור בבית המשפט המחוזי וכלה בבית המשפט העליון, וכן בקרב מגשרים ובוררים, בוועדות התכנון השונות בכל הרמות, בלשכת ההוצאה לפועל ובבתי הדין לעבודה.

בין לקוחותיו של המשרד ניתן למנות חברות מובילות במשק בתחומי הקמעונאות, תיירות, ביטוח, אופנה, בנייה וייזום, נדל״ן וכן בעלי מקצועות חופשיים ויזמים.

הצוות ידוע בלחימתו העיקשת למימוש כלל האינטרסים של לקוחותיו בתיק – תוך שמירה על מקצועיות ללא פשרות, התמסרות מוחלטת למשימות וללקוחות ומידה לא מבוטלת של לוחמנות, עקשנות ואסרטיביות.

בשל המגוון הרחב של הסוגיות, התיקים והעסקאות בהם מטפל צוות המשרד בכל תחומי המשפט המסחרי, פתרון הסכסוכים והנדל״ן – נרתם הידע והניסיון של כל אנשי הצוות מכל המחלקות, בכל תיק ותיק.

כך, התיקים מטופלים בצורה המלאה והיסודית ביותר, תוך היכרות מעמיקה עם כלל הדינים הקיימים והמשיקים, וכן תוך הפעלת חשיבה מחוץ לקופסה בטענות המשפטיות המועלות – חשיבה יצירתית הנובעת מההיכרות מעמיקה עם הדוקטרינות המגוונות ומהאוריינטציה העסקית האיכותית שכה מאפיינת את עורכי הדין במשרד.

רוחב היריעה של צוות המשרד בכל התחומים מפרה את הטיפול בתיק, מייעלת אותו, מחדדת ומשחיזה את האסטרטגיה בתיק ומעלה את האפקטיביות של הייצוג. לקוחות המשרד שמים את מבטחם בטיפול המסור, המקיף והעוטף של המשרד בתיק – תחושת ביטחון שאין לה אח ורע בהליך הליטיגציה הטעון והמורכב.