משפט מסחרי, תאגידים וחברות

משפט מסחרי, תאגידים וחברות

משרדנו מתמחה בהקמה, רישום וטיפול שוטף בחברות (לרבות אשכול חברות), שותפויות ועמותות; אנו שמים דגש על ייעוץ יישומי ויעיל ללקוחות, ניהול מו"מ, עריכת הסכמים (עברית, אנגלית וצרפתית) מיני סוגים, לרבות הסכמי השקעה, ייצור, הפצה, העברה ו/או מכירה של מניות, זיכיון, שיווק, העסקה, מחקר ופיתוח, טיפול במיזמים משותפים, הליכי הקפאת הליכים והסדרי הבראת חברות, פירוק וכינוס נכסים, הסדרי נושים, פשיטות רגל, ניהול נאמנויות, מיזוגים ועסקאות רכש, בדיקות נאותות (Due Diligence), ליווי השקעות שונות, ייצוג בפני רשויות המדינה השונות וגופים פרטיים ומנהליים בקשר לאמור לעיל.

פרקטיקת המחלקה המסחרית מתאפיינת בהכרות מעמיקה לא רק עם הדין הישראלי והבינלאומי, אלא גם עם אופן פעולות הלקוח והסביבה העסקית בה הוא פועל. משרדנו בעל ניסיון עצום בייעוץ הקשור לשווקים טכנולוגיים ומסחריים.

לצוות משרדנו ניסון עשיר בליווי משפטי של אנשי עסקים, נושאי משרה בכירים ותאגידים פרטיים וציבוריים, העוסקים בתחומי פעילות שונים. משרדנו פועל לענות על כל הצרכים המשפטיים השוטפים של הלקוח, תוך מתן דגש למענה על צרכיו האסטרטגיים והעסקיים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.