נדל"ן

מחלקת הנדל״ן של משרד פרגן פלס ושות׳ מתמחה בעסקאות נדל״ניות-מסחריות, ליווי בנקאי, ליווי קבוצות רכישה, הליכי פירוק שיתוף, פרויקטי התחדשות עירונית, הסכמי קומבינציה, עסקאות יד שנייה, רישום בתים משותפים וכן בייצוג דיירים, לקוחות פרטיים, בני-משפחה, יזמים ועוד.

המשרד מטפל בעשרות רבות של תיקי התחדשות עירונית (תמ״א כמו גם פינוי בינוי) הן בייצוג יזמים והן בייצוג דיירים – על כל שלביהם ולאור הדין המתחדש בתחום. בראש מחלקת הנדל״ן עומד עורך הדין אלון פלס, בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדל״ן והמשפט המסחרי, אשר ידוע בתחום הנדל״ן בארץ ובעולם כמי שיודע לספק את הליווי המתאים והפתרונות ההולמים כל עסקה או הסכם.

מחלקת הנדל״ן נודעת בקרב לקוחותיה, עמיתיה, וועדות התכנון והערכאות השיפוטיות כמי שמצליחה לעשות את הבלתי אפשרי עבור לקוחותיה בכל עסקה, לתקן טעויות של עורכי דין קודמים ולגרום לעסקאות לקרות – מקום בו לקוחות התאכזבו בעבר או הגיעו קטני אמונה.

זאת, בשל הגישה המעשית והיוזמת של המשרד, בחתירה למגע, בנחישות, בהחלטיות ובבקיאות המקצועית במטרייה המשפטית – אשר מאפשרים לו להוציא לפועל עסקאות, פרויקטים והסכמים בהם עורכי דין קודמים כשלו.
המשרד מלווה לקוחות החל משלביו הראשונים של הפרויקט או העסקה ובבדיקות הנאותות הנחוצות וכן בבניית הקונסטרוקציה המתאימה וההולמת לפי הנסיבות וההלכות והפסיקה בנושא, עבור בטיפול בהיבטים התכנוניים והרישויים וכלה בהקמת הפרויקט או מימוש העסקה.

לצוות המשרד בקיאות אדירה בתחום הנדל״ן ויכולת תכנון בחינה יסודיים וכן חשיבה מעמיקה על כל אספקט משיק בעסקה דוגמת סוגיות בנושאי משכנתאות, הסכמים משיקים, מיסים ועוד – כל זאת בכדי לצפות עבור הלקוחות את מכלול הסיטואציות והתרחישים מולם עשויים לעמוד וכן לבצע אדפטציה של כל עסקה בהתאם לנסיבותיה ולדין החל.

כך, תופר המשרד חליפות מדויקות לכל עסקה ועסקה – לשביעות רצונם של לקוחותיו.