עו"ד רמי פרגן הוא שותף מייסד במשרד פרגן פלס ושות', עורכי דין.
ראש מחלקת הליטיגציה של המשרד והשותף המנהל של המשרד.


במהלך 18 השנים האחרונות, עו"ד פרגן היה מעורב בעסקאות ותיקי ליטיגציה בתחום האזרחי-מסחרי מהגדולים והמורכבים בישראל, כן ייצג במסגרת זו את לקוחות המשרד, ביניהם מוסדות, תאגידים ציבוריים, אישי ציבור, ואנשי עסקים בכירים בפני ערכאות בתי המשפט השונות, לרבות הליכי גישור ובוררות.


ניסיונו המקצועי של עו"ד פרגן, משתרע על פני כלל היבטי המשפט האזרחי-מסחרי, ולפיכך מעניק לו פריזמה רחבה המאפשרת לו לייצג לקוחות במגוון רחב של סכסוכים מורכבים, הדורשים מומחיות והבנה מעמיקה, הן בניתוח תהליכים המסחריים, הן בעובדות המקרה, והן בהיבטים המשפטיים תחתם חוסה הסכסוך.


בנוסף, משמש עו"ד פרגן כמגשר מוסמך בתיקים מורכבים בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית.


כמו כן, עו"ד פרגן הוא בעל ניסיון רב בעסקאות נדל"ן מורכבות, לרבות עסקאות נדל"ן מרובות, עסקאות חכירה, שכירות, הסכמי קבלנים, התחדשות עירונית, תמ"א 38 ועוד.


תחומי עיסוק:

ליטיגציה אזרחית, מסחרית, תאגידים וחברות.


השכלה:

המכללה האקדמית נתניה, תואר ראשון במשפטים (LLB) שנת 2000.


הסמכות וחברויות:

מדינה: ישראל
שנה: 2000


כללי:

רס"ן במילואים. דובר עברית ואנגלית.
עו"ד רמי פרגן הוא שותף מייסד במשרד פרגן פלס ושות', עורכי דין.
ראש מחלקת הליטיגציה של המשרד והשותף המנהל של המשרד.


במהלך ה- 18 שנים האחרונות, עו"ד פרגן היה מעורב בעסקאות וכן בתיקי ליטיגציה האזרחית והמסחרית גדולות ומורכבות בישראל, וייצג במסגרת זו את לקוחות המשרד וביניהם מוסדות, תאגידים ציבוריים, אישי ציבור ואנשי עסקים בכירים בפני כל ערכאות בתי המשפט, לרבות הליכי גישור ובוררות.


ניסיונו המקצועי של עו"ד פרגן, משתרע על פני כלל היבטי המשפט האזרחי והמסחרי, ולפיכך מעניק לו פריזמה רחבה המאפשרת לו לייצג לקוחות במגוון רחב של סכסוכים מורכבים הדורשים מומחיות והבנה מעמיקה הן בתהליכים המסחריים, הן בעובדות המקרה והן בנושאים המשפטיים החלים בסכסוך.


בנוסף משמש עו"ד פרגן כמגשר בתיקי ליטיגציה מסחרית ואזרחית מורכבים.

כמו כן, עו"ד פרגן הוא בעל ניסיון רב בעסקאות נדל"ן מורכבות לרבות עסקאות נדל"ן מרובות, עסקאות חכירה, שכירות, הסכמי קבלנים, תמ"א 38 ועוד.


תחומי עיסוק:
ליטיגציה אזרחית, מסחרית, תאגידים וחברות.


השכלה:
המכללה האקדמית נתניה, תואר ראשון במשפטים (LLB) שנת 2000.


הסמכות וחברויות:
מדינה: ישראל
שנה: 2000


כללי
רס"ן במילואים.
דובר עברית ואנגלית.

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.